Kezdőlap » Az összes könyv » Frank Bettger: Üzletkötés a gyakorlatban
Frank Bettger, aki huszonkilenc évesen még súlyos anyagi gondokkal küszködő, sikertelen ember volt, néhány év leforgása alatt Amerika egyik legeredményesebb biztosítási üzletkötőjévé vált.
MI A TITKA ENNEK A BÁMULATOS SIKERNEK?
Az a módszeresség, ahogyan nagy példaképének, Benjamin Franklinnek tanácsaiból kiindulva nekilátott, hogy kiszűrje, tökéletesítse és következetesen alkalmazza a gyakorlatában bevált üzletkötési technikákat. Az Üzletkötés a gyakorlatban minden sorából érződik, hogy olyan ember írta, aki a terepen próbálta ki mindazt, amit követésre ajánl.
Lépésről lépésre követi az üzletkötés menetét és a sikert eredményező technikákat. Bemutatja az önszervezésnek azt a módszerét, amellyel bárki kialakíthatja magában azokat a szokásokat, amelyek szakmájának kiváló mesterévé teszik, legyen bármi is ez a szakma.
|
A szerző ajánlása: |
Üzletkötés a gyakorlatban:
Pontosan ez az, amit könyvem megírásával célul tűztem ki: konkrét üzleti megbeszélések; konkrét módszerek új üzletfelek felkutatására; konkrét módszerek a felkészülésre; konkrét módszerek a hatékony önszervezésre… Első könyvemet igyekeztem úgy írni, mintha Te, Kedves Olvasóm, mellettem ülnél, én pedig beszélnék hozzád. Ezt a könyvet viszont igyekeztem úgy írni, mintha társak lennénk, és együtt mennénk üzleteket kötni.
A szakmának, amely készségesen, tárt karokkal befogadott, amikor az utcán voltam, a mélyponton voltam, amikor senki másnak nem kellettem.
1. Egy egyszerű felfedezés, ami a kilencvenkettedik helyről az első helyre hozott fel
2. Hogyan szerzem meg a szükséges információkat és hogyan készülök a zárótárgyalásra?
3. A sikeres kötés egyik titka, amit egy klasszis üzletkötőtől tanultam
|
Tartalom: |
1. Felemelkedés a kudarc mélységeiből 2. Az üzletkötés menete - lépésről lépésre 3. A sikeres üzletkötés titka, és hogyan tanultam meg alkalmazni azt 4. A világ legsikeresebb üzletkötője 5. Az üzlet egy izgalmasan új területe, aminek köszönhetően bekerültem "a nagyok ligájába" 6. Miért jó, ha az ember ellenszolgáltatás nélkül tesz valamit. 7. Ha ön a tulajdon testvérem lenne... |