Kezdőlap » Anyagi függetlenség » John Warrillow: Az Önjáró Vállalkozás
Az Önjáró Vállalkozás
Avagy hogyan hozz létre olyan céget, amely aktív közreműködésed nélkül is képes profitot termelni?
Mi van a profiton túl?
Ha azt mondom, sikeres vállalkozás, Te azt mondod, nagy profittermelő képesség. Tény és való, hogy a hasznon nem elhanyagolható tényező, ám nem a nagy profit a legfőbb cél! Van valami, ami a profiton is túlmutat: ez pedig az anyagi függetlenség.
Vállalkozásod sikeres, ha megkapod azt a mennyiségű pénzt és szakmai elismerést, amit elvársz tőle. Sikeres ember viszont csak akkor lehetsz, ha életedben van másra is időd, mint a munkádra.
Építs önjáró vállalkozást!
Kiadónk legújabb könyvében a szerző megmutatja azt a 17 lépést, amit követve akár 3 év alatt úgy formálhatod át céged, hogy értékesítése után megszerzett összegből boldogan élj, míg meg nem halsz. És ez nem tündérmese!
Tégy egy próbát, s élvezd azt a szabadságot, amit kemény munkáddal már eddig is kiérdemeltél!
|
Vélemények a könyvről: |
„Ez a könyv csak azoknak a vállalkozóknak való, akik komolyan gondolják, hogy egy olyan vállalkozást hozzanak létre és működtessenek, amely képes az ő aktív közreműködésük nélkül is tartósan profitot termelni! Ezt a könyvet eddig már kétszer olvastam ki, és minden fejezetben legalább három zseniális ötletet találtam, amelyek mindegyike több millió forint vállalkozói profitot fog termelni számomra!"
Pongor-Juhász Attila
„E könyv elolvasása után már tudatosan foglalkozom azzal a kérdéssel, hogyan tudna életképes maradni a cégem nélkülem. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy el szeretném adni, de azt mindenképpen, hogy tudnia kell működnie az én aktív részvételem nélkül is. Ez egy nagy felismerés volt számomra, melyet e könyvnek is köszönhetek. Tanulságos mese, ami sok hasznos gondolatot ültetett el a fejemben.”
Dr. Czinkóczky Béla
„Tulajdonosként kell legyen kiszállási stratégiád, ami lényegében vagy a vállalkozásod értékesítését jelenti, vagy kiszállást a napi vezetésből. Ehhez véleményem szerint ugyanazt az utat kell bejárni, ugyanolyan döntéseket meghozni. Ebben segíthet nekünk John Warrillow. Azok a könyvek értékesek, melyek vezérgondolatai beépülnek a mindennapjaimba. Ez egy ilyen könyv!”
Molnár Szabolcs
„Miért van az, hogy a magyar vállalkozók csődbe viszik, vagy felszámolják cégüket? Azért, mert nem tudják hogyan kell eladni! Azt kérdezed, miért? Egyszerű a válasz, mert nekünk, magyar vállalkozóknak fogalmunk sincs arról, hogyan kell felkészíteni cégünket arra, hogy nélkülünk is működjön. Ugyanis a vevő nem téged akar, csak a cégedet és annak profitját!”
Kovács Gusztáv
„Ez a könyv Amerikában íródott. Fontosnak tartom kiemelni a tényt, amikor olvasásra ajánlom e remekművet. A távoli kontinensen ugyanis a sikeres vállalkozó egyik mércéje az, hogy valaki hogyan tudja értékesíteni a jól felépített vállalkozását. Viszont ha olvasás közben el tudunk vonatkoztatni ettől a ténytől, és a fókuszunkat a könyvben lévő rengeteg jó tanácsra, használati útmutatóra helyezzük, segíthet felépíteni egy olyan vállalkozást, amit öröm működtetni úgy, hogy közben megfeleljünk a saját országunkban mért siker mércéjének is. Azaz: hosszú távon működtetni tudunk egy jól termelő céget.”
Jakab Róbert
|
Tartalom: |
Előszó
1. Cég a szakadék szélén
Gyakorlati útmutató |